Výhody

Všestrannosť

Zenturo® panelový systém môže byť použitý ako prvok oplotenia na vytvorenie súkromia, ako konštrukcia pre popínavé rastliny, alebo ako dekoratívna záhradná gabiónová stena. Unikátne a kompatibilné vzorované výplne Zenturo® dodajú vášmu plotu osobitý štýl.

Inovatívny dizajn

Rovný záhradný panel je veľmi atraktívny vďaka kombinácií rôznych veľkostí ôk pletiva a dvojitých, striedavých vodorovných drôtov. Panely sú dodávané v štandardnej zelenej, ako aj v módnej kovovo-antracitovej farbe. Ostatné farby sú k dispozícií na požiadanie. Rôzne Zenturo® panelové vzorované výplne ponúkajú nespočetné množstvo zaujímavých možností, ktoré prispôsobíme Vašim požiadavkám.

Jednoduchá montáž

Panelové systémy Zenturo® sa dajú namontovať s bežnými dostupnými stĺpovými systémami pre domové panely: stĺpy Bekaclip® (s Bekafor® doplnkami) a stĺpy Bekafor® Click (bez doplnkov). Špecifické nástroje alebo skúsenosti s montážou nie sú potrebné.

Vysoká kvalita

Panely sú zvarené z pozinkovaných drôtov a následne natreté polyesterom s vysokou adhéziou, čo zaručuje perfektnú kvalitu a dlhú životnosť.

Chapters: | Previous | 1 | 2 | 3 | Next |

Najčítanejšie články

Oplotenie pozemku

Nedeľné prechádzka, kedy sa oko kochá pohľadom do rozkvitnutých predzáhradiek ...

Oplotenie stavieb

Stavba domu sa bez uskladnenia materiálu, jeho dopravy a priestorov ...

Oplotenie záhrady

Najvýznamnejšou funkciou oplotenia je od nepamäti ochrana pozemku a majetku ...

Novinka: oplotenie Z

Oplotenie Zenturo® predstavuje univerzálne riešenie pre neobmedzené moderné oplotenie a ...

Novinka: Bekafor Pre

Bekafor® Prestige je exkluzívny a dekoratívny panelový systém oplotenia, ktorý ...