Oplotenie Zenturo® predstavuje univerzálne riešenie pre neobmedzené moderné oplotenie a záhradné riešenia, ktoré obsahujú “všetko v jednom”. Buďte spolutvorcom svojho plota!


V dnešnom unifikovanom a štandardizovanom svete je stále rastúca potreba ukázať vlastnú osobnosť a rozdielnosť. Kvôli tomuto dôvodu bol firmou Betafence vytvorený inovatívny panelový systém Zenturo. Ide o zváraný panel so sieťami v 3 dimenziách: 100 x 100, 100 x 50 a 50 x 50 mm.
Môže slúžiť ako samostatne stojace oplotenie, ale môže taktiež vyvolať pocit bezpečnosti a kľudu ( používaním súkromných prúžkov), podporiť pestovanie rastlín a formovať záhradnú architektúru ako gabiónovú stenu. Panel Zenturo je dostupný štandardne v zelenej farbe a v modernom kovovom antracite, v šírke 2 m a niekoľkých výškových možnostiach.

Inštalácia

Inštalácia je rýchla a jednoduchá, pretože to používa už existujúce poštové systémy Bekaclip a nedávno zavedený Bekafor Click. Vchod do domu a záhrady môže byť vybavený s Egidia hojdačkou a posuvnými bránami.

Systém Zenturo vám dovolí cítiť sa špeciálne a jedinečne.

Chapters: | 1 | 2 | 3 | Next |

Najčítanejšie články

Oplotenie pozemku

Nedeľné prechádzka, kedy sa oko kochá pohľadom do rozkvitnutých predzáhradiek ...

Oplotenie stavieb

Stavba domu sa bez uskladnenia materiálu, jeho dopravy a priestorov ...

Oplotenie záhrady

Najvýznamnejšou funkciou oplotenia je od nepamäti ochrana pozemku a majetku ...

Novinka: oplotenie Z

Oplotenie Zenturo® predstavuje univerzálne riešenie pre neobmedzené moderné oplotenie a ...

Novinka: Bekafor Pre

Bekafor® Prestige je exkluzívny a dekoratívny panelový systém oplotenia, ktorý ...