Ploty a brány Prestige

Plotový systém Bekafor Prestige je dekoratívne oplotenie. Ide o pevné zvárané plotové dielce, vyrobené z pozinkovaného drôtu a následne pokryté plastovou vrstvou.
Plotové dielce Bekafor Prestige sú odolné a extra silné, a to vďaka dvojitému horizontálnemu drôtu. Panely ponúkame vo výškach od 900mm do 1500mm a šírka panelu je vždy 2015mm.
K panelom ponúkame stĺpiky Bekaclip s priemerom 48mm a hrúbkou steny 1,5 mm.
Panely sú k stĺpikom Bekaclip pripevnené pomocou špeciálnych príchytiek, ktoré sú tiež zahrnuté v ponuke. Plotové dielce Bekafor Prestige sa ľahko inštalujú a sú výbornou alternatívou kovaného železa. Panely môžu byť inštalované aj na stenu, alebo betónovú podlahu.

Bekafor prestige ponúkame v zelenom prevedení RAL 6005 a vo farbe antracit. Plotové dielce odporúčame najmä na oplotenia rodinných domčekov.
Plotový systém Bekafor Prestige je doplnený jednokrídlové bránkou. Rám bránky je vyrobený zo štvorcového profilu 40 x 40mm, výplň bránky perfektne harmonizuje s plotovými panelmi Bekafor Prestige. Góly majú zabudovaný cylindrický zámok a sú vybavené nastaviteľnými pánty. Otvor na zámok a kľučku je z plastu. Brány Bekafor Prestige sú pozinkované a následne potiahnuté plastom, farebné prevedenie zelená RAL 6005 a antracit. Šírka krídla je 1000mm a výška od 1100mm do 1500mm.

Chapters: | Previous | 1 | 2 | 3 | Next |

Najčítanejšie články

Oplotenie pozemku

Nedeľné prechádzka, kedy sa oko kochá pohľadom do rozkvitnutých predzáhradiek ...

Oplotenie stavieb

Stavba domu sa bez uskladnenia materiálu, jeho dopravy a priestorov ...

Oplotenie záhrady

Najvýznamnejšou funkciou oplotenia je od nepamäti ochrana pozemku a majetku ...

Novinka: oplotenie Z

Oplotenie Zenturo® predstavuje univerzálne riešenie pre neobmedzené moderné oplotenie a ...

Novinka: Bekafor Pre

Bekafor® Prestige je exkluzívny a dekoratívny panelový systém oplotenia, ktorý ...