Bekafor® Prestige je exkluzívny a dekoratívny panelový systém oplotenia, ktorý poskytuje dokonalú ochranu domu a záhrady. Bekafor® Prestige je vynikajúcou alternatívou kovaného železa.

Moderné ploty

Najskôr tento nový typ oplotenia zaujal majiteľov priemyselných objektov, ktorí ocenili predovšetkým jeho pevnosť, ale chvíľu trvalo, než si nový dizajn našiel cestu k rezidenčným vilám, vilkám a rodinným domčekom. Tieto elegantné, vzdušné a pritom už od pohľadu pevné ploty dobre dopĺňajú predovšetkým moderné stavby, ale zaujímavo vyniknú aj na rekonštruovaným stavbám.

Čo ich robí oproti klasickým pletivám tak pevné? Skutočnosť, že ľahká sieť nie je splietaná, ale je odporovo zváraná. Ako celok tak plot vydrží oveľa väčší nápor. Zároveň výborne odoláva poveternostným vplyvom: spomínané zvlnenie nie len pre krásu, ale predovšetkým rýchlejšie odvádza vodu. Povrch pletivá zo žiarovo pozinkovaného oceľového drôtu potom chráni maximálne priľnavý plast. Takýto plot samozrejme nepotrebuje údržbu a firma Betafence, garantuje jeho životnosť najmenej desať rokov.

Chapters: | 1 | 2 | 3 | Next |

Najčítanejšie články

Oplotenie pozemku

Nedeľné prechádzka, kedy sa oko kochá pohľadom do rozkvitnutých predzáhradiek ...

Oplotenie stavieb

Stavba domu sa bez uskladnenia materiálu, jeho dopravy a priestorov ...

Oplotenie záhrady

Najvýznamnejšou funkciou oplotenia je od nepamäti ochrana pozemku a majetku ...

Novinka: oplotenie Z

Oplotenie Zenturo® predstavuje univerzálne riešenie pre neobmedzené moderné oplotenie a ...

Novinka: Bekafor Pre

Bekafor® Prestige je exkluzívny a dekoratívny panelový systém oplotenia, ktorý ...