Pletivo má veľmi široké použitie, či už potrebujete oplotiť svoju záhradu, pole, les, chcete zabrániť zveri vo vstupe na pozemok, alebo si chcete vylepšiť záhon dekoratívnym oplotením. Betafence má v ponuke veľkú škálu dizajnov s rôznou výškou, takže si môžete zvoliť ideálny plot pre vašu potrebu. Vďaka drôtov zo silnej ocele je odolný a pevný.

Pletivo

Pletivo samo o sebe má oveľa širšie využitie, než len v zabránenie vstupu osôb či zvierat. Pre inšpiráciu si prečítajte článok Záhradné pletivo nielen pre Vašu záhradu.

Využitie pletiva Betafence

Pletivo spoločnosti Betafence sa využíva po celom svete, v rôznych klimatických podmienkach a na rôzne účely.

Betafence zabezpečuje arabský plynovod Dolphin. Na plot s dĺžkou 390 km bolo využité zvárané pletivo Fortinet Super s výškou 2,5 m, inštalované na stĺpoch Bekaclip a niekoľko Fortinet krídlových brán.

Vďaka pletivu bolo posilnených 155 kilometrov svahov pri železničnej trati medzi Cordobou a Malagou. Rýchlovlaky môžu ísť rýchlosťou až 350 km / h, preto je bezpečnosť a stabilita koľají prioritou. Na ochranu železnice tak muselo byť nainštalované šesťhranné pletivo so silným drôtom. Cesta vedie na mnohých miestach cez lesy a polia, preto je potrebné zabezpečiť svah proti králikom a zabrániť im hĺbiť nory, aby nedošlo k zosuvu pôdy. 1 300 000 m2 svahu okolo železnice bolo zabezpečených pozinkovaným pletivom Hexanet s povrchovou úpravou z PVC.

Najčítanejšie články

Oplotenie pozemku

Nedeľné prechádzka, kedy sa oko kochá pohľadom do rozkvitnutých predzáhradiek ...

Oplotenie stavieb

Stavba domu sa bez uskladnenia materiálu, jeho dopravy a priestorov ...

Oplotenie záhrady

Najvýznamnejšou funkciou oplotenia je od nepamäti ochrana pozemku a majetku ...

Novinka: oplotenie Z

Oplotenie Zenturo® predstavuje univerzálne riešenie pre neobmedzené moderné oplotenie a ...

Novinka: Bekafor Pre

Bekafor® Prestige je exkluzívny a dekoratívny panelový systém oplotenia, ktorý ...