Ploty a brány Prestige

Plotový systém Bekafor Prestige je dekoratívne oplotenie. Ide o pevné zvárané plotové dielce, vyrobené z pozinkovaného drôtu a následne pokryté plastovou vrstvou.
Plotové dielce Bekafor Prestige sú odolné a extra silné, a to vďaka dvojitému horizontálnemu drôtu. Panely ponúkame vo výškach od 900mm do 1500mm a šírka panelu je vždy 2015mm.
K panelom ponúkame stĺpiky Bekaclip s priemerom 48mm a hrúbkou steny 1,5 mm.
Panely sú k stĺpikom Bekaclip pripevnené pomocou špeciálnych príchytiek, ktoré sú tiež zahrnuté v ponuke. Plotové dielce Bekafor Prestige sa ľahko inštalujú a sú výbornou alternatívou kovaného železa. Panely môžu byť inštalované aj na stenu, alebo betónovú podlahu.

Bekafor prestige ponúkame v zelenom prevedení RAL 6005 a vo farbe antracit. Plotové dielce odporúčame najmä na oplotenia rodinných domčekov.
Plotový systém Bekafor Prestige je doplnený jednokrídlové bránkou. Rám bránky je vyrobený zo štvorcového profilu 40 x 40mm, výplň bránky perfektne harmonizuje s plotovými panelmi Bekafor Prestige. Góly majú zabudovaný cylindrický zámok a sú vybavené nastaviteľnými pánty. Otvor na zámok a kľučku je z plastu. Brány Bekafor Prestige sú pozinkované a následne potiahnuté plastom, farebné prevedenie zelená RAL 6005 a antracit. Šírka krídla je 1000mm a výška od 1100mm do 1500mm.

Chapters: | Previous | 1 | 2 | 3 | Next |

Najčítanejšie články

Oplotenie rodinných

Ploty vypovedajú veľa o svojich majiteľoch. Plot je to prvé, čo ...

Oplotenie pozemku

Nedeľné prechádzka, kedy sa oko kochá pohľadom do rozkvitnutých predzáhradiek ...

Oplotenie stavieb

Stavba domu sa bez uskladnenia materiálu, jeho dopravy a priestorov ...

Oplotenie záhrady

Najvýznamnejšou funkciou oplotenia je od nepamäti ochrana pozemku a majetku ...

Novinka: oplotenie Z

Oplotenie Zenturo® predstavuje univerzálne riešenie pre neobmedzené moderné oplotenie a ...

Novinka: Bekafor Pre

Bekafor® Prestige je exkluzívny a dekoratívny panelový systém oplotenia, ktorý ...